O nas

Firma Serwbit od początku swojej działalności czyli od roku 1999 zajmuje się naprawą i pogwarancyjnym serwisem urządzeń elektronicznych.

Głównie specjalizujemy się w naprawie laptopów, drukarek, kserokopiarek, ploterów i monitorów.

Zajmujemy się również sprzedażą sprzętu po leasingowego i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych.

Mamy potrzebną wiedzę, wieloletnie doświadczenie, zaplecze techniczne i najnowszej generacji profesjonalne urządzenia do naprawy powierzchniowej płyt głównych, oraz chęci żeby naprawić każdy sprzęt.

Bezpośrednio działamy na terenie śląska, małopolski i województwa opolskiego dojeżdżając do klientów własnym transportem, z pozostałych rejonów istnieje możliwość dostarczenia do nas sprzętu za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.

Wykonujemy bezpłatną diagnozę urządzenia pod kątem zgłoszonej przez klienta usterki. Wyceniamy koszty , informujemy klienta o cenie usługi i terminie naprawy. Do samej naprawy przystępujemy dopiero po zaakceptowaniu kosztów przez klienta.

Punkt serwisowy mieści się w dogodnej lokalizacji na ul. Morgowskiej 16 w Mysłowicach. Dojazd samochodem z autostrady A4 zajmuje ok. 5 min. Nie trzeba martwić się o to gdzie zaparkować samochód – dysponujemy miejscami parkingowymi bezpośrednio pod firmą.