+48 32 255 19 14 poczta@serwbit.pl

Poznaj nasz serwis

Najprawdopodobniej najlepszy serwis w województwie

O nas

 25 lat na rynku

 

Firma Serwbit od początku swojej działalności czyli od roku 1999 zajmuje się naprawą i pogwarancyjnym serwisem urządzeń elektronicznych.

Głównie specjalizujemy się w naprawie laptopów, drukarek, kserokopiarek, ploterów i monitorów.

Zajmujemy się również sprzedażą sprzętu po leasingowego i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych.

Mamy potrzebną wiedzę, wieloletnie doświadczenie, zaplecze techniczne i najnowszej generacji profesjonalne urządzenia do naprawy powierzchniowej płyt głównych, oraz chęci żeby naprawić każdy sprzęt.

Bezpośrednio działamy na terenie śląska, małopolski i województwa opolskiego dojeżdżając do klientów własnym transportem, z pozostałych rejonów istnieje możliwość dostarczenia do nas sprzętu za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.

Wykonujemy bezpłatną diagnozę urządzenia pod kątem zgłoszonej przez klienta usterki. Wyceniamy koszty , informujemy klienta o cenie usługi i terminie naprawy. Do samej naprawy przystępujemy dopiero po zaakceptowaniu kosztów przez klienta.

Punkt serwisowy mieści się w dogodnej lokalizacji w Mysłowicach. Dojazd samochodem z autostrady A4 około 5 min. Nie trzeba martwić się o to gdzie zaparkować samochód- dysponujemy miejscami parkingowymi bezpośrednio pod firmą.

Naprawa laptopów

Naprawa drukarek

Podgląd zlecenia

serwsiantów

lat doświadczenia

Zadowolonych klientów

Zaufanie

Dlaczego my

darmowa wycena naprawy

25 lat nabywania kompetencji

profesjonalny sprzet serwsiowy

fachowa kadra